• support@hramazan.com

اخبار و رويداد

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

توضیحی بر امتیازهای مسابقه بزرگ حدیث رمضان

 

بسیاری از عزیزان در مورد نحوه ی امتیازدهی مسابقه و نحوه اثرگذاری آن ها، سوالاتی در ذهن داشتند که حالا، زمان خوبی برای پاسخ گویی است. پس همراه ما باشید و با دقت، سطرهای پایین را مطالعه کنید.

1. مسابقه روزانه حدیث رمضان از اول تا بیست و چهارم ماه مبارک رمضان برگزار می شود و مسابقه پایانی، در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان.

2. امتیازها چه نقشی در روال برگزاری مسابقه ایفا می کنند؟! 

شما باید دقت داشته باشید که هر پاسخ صحیح در مسابقات روزانه، 5امتیاز به مجموع امتیازات شما اضافه می کند و اگر کسی، از روز اول در مسابقه روزانه شرکت کند و به همه سوالات درست پاسخ بدهد، صاحب 120 امتیاز می شود. حالا این امتیازها در 2جا به کار می آید. افرادی که بیشتر از 110امتیاز کسب کرده باشند، در قرعه کشی ویژه ای با جوایز ارزنده شرکت داده خواهند شد. 

این امتیازها هر چه قدر که باشد، به امتیازهای مسابقه پایانی شما اضافه شده و تاثیر به سزایی در برنده شدن جوایز کمک هزینه مشهد مقدس و کربلای معلی ایفا خواهد کرد.پس فرصت را از دست ندهید و حتما از همین امروز دوستان تون رو هم به این مسابقه دعوت کنید. 

 

ستاد برگزاری مسابقه بزرگ حدیث رمضان

رمضان 1440/1398

 

با ما در تماس باشید:

http://hramazan.com

https://t.me/hramazan

https://t.me/hrsupport

http://kheimegah.com/hramazan

https://www.instagram.com/hramazaan

 

درباره ما

مسابقه بزرگ حدیث رمضان همه ساله در ماه مبارک رمضان به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام برگزار می گردد .
در این مسابقه کارشناسان برجسته علوم دینی به صورت روزانه حدیثی از احادیث گران سنگ اهل بیت عصمت و طهارت را بررسی خواهند نمود که از خلال مطالب ارائه شده توسط این عزیزان سوالاتی مطرح خواهد گردید .
سالانه بیش از ۱۰.۰۰۰ نفر از روزه داران ماه مبارک رمضان در این مسابقه شرکت نموده و در نشر معارف اهل بیت علیهم السلام سهیم می گردند .