• support@hramazan.com

اخبار و رويداد

پنجره ای رو به معارف الهی

همان طور که در خبرهای قبلی اشاره کردیم، امسال، در مسابقه بزرگ حدیث رمضان، میزبان احادیث اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السّلام) هستیم با محوریت «سبک زندگی دینی» یکی از کارشناسان گران قدری که معارف الهی را از زبان او می شنویم، حجت الاسلام و المسلمین«سید عبدالحمید شهاب» است که بیش از دو دهه است به خطابه و منبر پرداخته است. ضبط قعطات کوتاه سخنرانی، با حضور ایشان به اتمام رسیده و از ابتدای ماه مبارک رمضان، هرشب از کلام ایشان نیز بهره مند خواهیم شد.

با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود، ما را در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه یاری کنید. امیدواریم امسال نیز، با همراهی کارشناسان عزیز بتوانیم پنجره ای رو به معارف الهی بگشاییم و ماه رمضان پُربرکتی را با مسابقه حدیث رمضان، برای تان رقم بزنید.

دعاگوی تان هستیم، دعاگوی مان باشید.

دبیرخانه مسابقه بزرگ حدیث رمضان   

درباره ما

مسابقه بزرگ حدیث رمضان همه ساله در ماه مبارک رمضان به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام برگزار می گردد .
در این مسابقه کارشناسان برجسته علوم دینی به صورت روزانه حدیثی از احادیث گران سنگ اهل بیت عصمت و طهارت را بررسی خواهند نمود که از خلال مطالب ارائه شده توسط این عزیزان سوالاتی مطرح خواهد گردید .
سالانه بیش از 10.000 نفر از روزه داران ماه مبارک رمضان در این مسابقه شرکت نموده و در نشر معارف اهل بیت علیهم السلام سهیم می گردند .

            

logo-samandehi